Лига Европа: всички резултати от първи квалификационен кръг

Снощи се изиграха всички двубои от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Три български отбора взеха участие, като балансът ни е 2 победи и 1 загуба. Левски постигна домакински успех с 3:1 срещу Сутиеска, а Ботев постигна победа като гост на Партизани Тирана със същия резултат. Дунав загуби от Иртиш Павлодар с минималното 1:0. Представяме ви всички резултати от двубоите от първи квалификационен кръг на Лига Европа.

Ширак (Армения) – Горица (Словения) 0:2
Иртиш Павлодар (Казахстан) – Дунав Русе (България) 1:0
Кайрат Алмати (Казахстан) – Атлантас Клайпеда (Литва) 6:0
Партизани (Албания) – Ботев Пловдив (България) 1:3
Пюник (Армения) – Слован Братислава (Словакия) 1:4
Вентспилс (Латвия) – Валур (Исландия) 0:0
Тренчин (Словакия) – Торпедо Кутаиси (Грузия) 5:1
Динамо Минск (Беларус) – НСИ Рунавик (Фар. острови) 2:1
Левадия Талин (Естония) – Корк Сити (Реп. Ирландия) 0:2
Чихура (Грузия) – Алтах (Австрия) 0:1
Динамо Батуми (Грузия) – Ягиелония Бялисток (Полша) 0:1
КФ Шкендия (Македония) – Дачия Кишинев (Молдова) 3:0
Шахтьор Солигорск (Беларус) – Судува (Литва) 0:0
ВПС (Финландия) – Олимпия Любляна (Словения) 1:0
Люнгбю (Дания) – Бангор Сити (Уелс) 1:0
Нъме Калю (Естония) – Б36 Торсхавн (Фар. острови) 2:1
Бейтар Йерусалим (Израел) – Вашаш Будапеща (Унгария) 4:3
Ференцварош (Унгария) – ФК Йелгава (Латвия) 2:0
АЕК Ларнака (Кипър) – Линкълн Ред Импс (Гибралтар) 5:0
Заря Балти (Молдова) – Сараево (Босна и Херцеговина) 2:1
ФК Хаугесунд (Норвегия) – Коулрейн (Сев. Ирландия) 7:0
Левски София (България) – Сутиеска (Черна гора) 3:1
Одс БК (Норвегия) – Балимена Юнайтед (Сев. Ирландия) 3:0
УЕ Санта Колома (Андора) – Осиек (Хърватия) 0:2
Зира Баку (Азербайджан) – Диферданж (Люксембург) 2:0
Фола Еш (Люксембург) – Милсами Орхей (Молдова) 2:1
Бала Таун (Уелс) – ФК Вадуц (Лихтенщайн) 1:2
Конас Кий (Уелс) – ХИК Хелзинки (Финландия) 1:0
ФК Мидтюланд (Дания) – Дери Сити (Сев. Ирландия) 6:1
ИФК Норшьопинг (Швеция) – ФК Прищина (Косово) 5:0
Клаксвюк (Фар. острови) – АИК Стокхолм (Швеция) 0:0
Макаби Тел Авив (Израел) – КФ Тирана (Албания) 2:0
Скендербей (Албания) – Сант Жулиа (Андора) 1:0
Войводина (Сърбия) – Ружомберок (Словакия) 2:1
Домжале (Словения) – Флора Талин (Естония) 2:0
Цървена Звезда (Сърбия) – Флориана (Малта) 3:0
Младост Лучани (Сърбия) – Интер Баку (Аербайджан) 0:3
Младост Подгорица (Черна гора) – Гандзасар (Армения) 1:0
Широки Брег (Босна и Херцеговина) – Ордабаси (Казахстан) 2:0
Тре Пене (Сан Марино) – Работнички (Македония) 0:1
Крусейдърс (Сев. Ирландия) – ФК Лиепая (Латвия) 3:1
Лех Познан (Полша) – Пелистер (Македония) 4:0
Рейнджърс (Шотландия) – Прогрес Нидеркорн (Люксембург) 1:0
Сейнт Йозеф (Гибралтар) – АЕЛ Лимасол (Кипър) 0:4
Сейнт Джонстън (Шотландия) – Тракай ФК (Литва) 1:2
Валета (Малта) – Фолгор (Сан Марино)
Видеотон (Унгария) – Балзан ФК (Малта) 2:0
Железничар (Босна и Херцеговина) – Зета (Черна гора)
КР Рейкявик (Ислания) – СЯК (Финландия)
Стярнан (Исландия) – Шамрок Роувърс (Реп. Ирландия) 1:0

Comments

comments

%d блогъра харесват това: