Мачовете по телевизията през уикенда (14-16 декември)

Екипът на Read 4 Sport за пореден път ще събере на едно място мачовете по телевизията предстоящия уикенд. По традиция двубоите от уикенда започват още петък вечерта с няколко любипитни двубои.

Този уикенд е последният кръг в българския футбол. След това отборите ще излезят в пауза до края на февруари. Най-интересно се очаква да бъде в Стара Загора, където Берое посреща Левски.

В Англия пък ще наблюдаваме най-голямото дерби във Висшата лига – това между Ливърпул и Манчестър Юнайтед, като „мърсисайдци“ ще търсят продължаване на серията без поражение.

Мачовете по телевизията

Петък

17:30 Славия – Верея (Първа лига) – Диема спорт;

21:30 Нюрнберг – Волфсбург (Бундеслига) – Евроспорт 2;

21:45 Ница – Сент Етиен (Лига 1) – Диема спорт;

21:45 Шефилд Юнайтед – УБА (Чемпиъншип) – Диема спорт 2;

22:00 Селта – Леганес (Примера дивисион) – Макс спорт 3;

Събота

12:30 Витоша – Черно море (Първа лига) – Нова спорт;

14:00 Хетафе – Реал Сосиедад (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

14:30 Манчестър Сити – Евертън (Висша лига) – Диема спорт 2;

15:00 Локомотив Пловдив – Ботев Враца (Първа лига) – Диема спорт;

16:30 Хановер – Байерн Мюнхен (Бундеслига) – Евроспорт 2;

17:00 Тотнъм – Бърнли (Висша лига) – Диема спорт 2;

17:00 Болтън – Лийдс (Чемпиъншип) – Нова спорт;

17:15 Валядолид – Атлетико Мадрид (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

17:30 Берое – Левски (Първа лига) – Диема спорт;

19:00 Интер – Удинезе (Серия А) – Макс спорт 3;

19:30 Фулъм – Уест Хям (Висша лига) – Диема спорт 2;

19:30 Борусия Дортмунд – Вердер (Бундеслига) – Евроспорт 2;

19:30 Реал Мадрид – Райо Валекано (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

19:30 Бристол Сити – Норич (Чемпиъншип) – Нова спорт;

21:00 Нант – Монпелие (Лига 1) – Диема спорт;

21:30 Торино – Ювентус (Серия А) – Макс спорт 3;

21:45 Ейбар – Валенсия (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

Неделя

12:30 Етър – Септември (Първа лига) – Диема спорт;

13:00 Севиля – Жирона (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

13:30 СПАЛ – Киево (Серия А)  – Макс спорт 3;

15:00 Дунав – Лудогорец (Първа лига) – Диема спорт;

15:30 Брайтън – Челси (Висша лига) – Диема спорт 2;

15:30 Аякс – Де Граафшап (Ередивизи) – Макс спорт 1;

15:30 Саутхемптън – Арсенал (Висша лига) – Нова спорт;

16:00 Фиорентина – Емполи (Серия А) – Макс спорт 3;

16:30 РБ Лайпциг – Майнц 05 (Бундеслига) – Евроспорт 2;

17:15 Еспаньол – Бетис (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

17:30 ЦСКА – Ботев Пловдив (Първа лига) – Диема спорт;

17:45 Фейенорд – Фортуна Ситард (Ередивизи) Макс спорт 1;

18:00 Ливърпул – Манчестър Юнайтед (Висша лига) – Диема спорт 2;

18:00 Гингам – Рен (Лига 1) – Нова спорт;

19:00 Айнтрахт – Байер Леверкузен (Бундеслига) – Евроспорт 2;

19:00 Каляри – Наполи (Серия А) – Макс спорт 3;

19:30 Уеска – Виляреал (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

21:30 Рома – Дженоа (Серия А) – Макс спорт 3;

21:45 Леванте – Барселона (Примера дивисион) – Макс спорт 2;

22:00 Марсилия – Бордо (Лига 1) – Диема спорт;

 

%d блогъра харесват това: