Висша лига – вероятни състави, контузени и наказани (3-ти кръг)

От началото на Висшата лига вече изминаха два динамични кръга, в които видяхме суперголове, изненади и технологична намеса. Броени часове преди старта на третия кръг, read4sport ви представя превю на всички мачове.

Петък, 22:00 Астън Вила – Евертън

Астън Вила

5-4-1: Хийтън – Ел Мохамеди, Енгелс, Мингс, Таргет – Жота, МакГин, Луиш, Грийлиш, Трезеге – Уесли

Контузени: Честър, Хаус, Коджиа

Евертън

4-2-3-1: Пикфорд – Колман, Кийн, Мина, Дин – Гбамин, Гомеш – Ричарлисон, Сигурдсон, Бернард – Кийн

Контузени: Делф

Наказани: Шнайдерлин

Събота, 14:30 Норич – Челси

Норич

4-2-3-1: Ферман – Аарънс, Годфри, Ханли, Люис – Лайтнер, Трайбул – Буендия, Стиперман, Кантуел – Пуки

Контузени: Цимерман, Томпсън, Дърмич, Ернандез

Челси

4-3-3: Кепа – Аспиликуета, Зума, Кристенсен, Емерсон – Канте, Жоржиньо, Маунт – Вилиан, Жиру, Пулишич

Контузени: Лофтъс-Чийк

Събота, 17:00 Шефилд Юнайтед – Лестър

Шефилд Юнайтед

3-5-2: Хендерсън – Башам, Игън, О’Конъл – Балдок, Фрийман, Норууд, Лундстрам, Стивънс – Робинсън, МакГолдрик

Контузени: Няма

Лестър

4-5-1: Шмайхел – Перейра, Союнчу, Еванс, Чилуел – Перез, Тилеманс, Ндиди, Чудури, Медисън – Варди

Контузени: Няма

Събота, 17:00 Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас

Манчестър Юнайтед

4-3-1-2: Де Хеа – Уан-Бисака, Линдельоф, Магуайър, Шоу – Погба, МакТоминей, Перейра – Мата – Рашфорд, Марсиал

Контузени: Баи, Фосу-Менса

Крисъл Палас

4-4-2: Гуаита – Уорд, Кейхил, Дан, ван Аанхолт – Таунсенд, МакАртър, Миливойевич, Шлуп – Заха, Бентеке

Контузени: Томкинс, Сако

Събота, 17:00 Брайтън – Саутхемптън

Брайтън

3-4-3: Раян – Дъфи, Дънк, Бърн – Монтоя, Прьопър, Стивънс, Марч – Грос, Мопе, Тросар

Контузени: Изкиердо, Скелото, Бисума

Саутхемптън

3-5-2: Гън – Беднарек, Вестергорд, Дансо – Валери, Уорд-Праус, Ромеу, Хьойберг, Бертранд – Редмънд, Адамс

Контузени: Няма

>Събота, 17:00 Уотфорд – Уест Хам

Уотфорд

4-3-3: Фостър – Фемениа, Доусън, Каткарт, Холебас – Перейра, Капу, Дукуре – Сар, Грей, Деулофеу

Контузени: Пеняранда, Дийни

Уест Хам

4-5-1: Фабиански – Фредерикс, Огбона, Диоп, Масуаку – Снодграс, Ланзини, Райс, Нобъл, Андерсон – Алер

Контузени: Няма

Събота, 19:30 Ливърпул – Арсенал

Ливърпул

4-3-3: Адриан – Александър-Арнолд, Гомез, ван Дайк, Робъртсън – Вайналдум, Фабиньо, Хендерсън – Салах, Фирмино, Мане

Контузени: Алисон, Клайн

Арсенал

4-3-3: Лено – Мейтлънд-Найлс, Сократис, Луиш, Монреал – Гендузи, Джака, Себайос – Пепе, Лаказет, Обамеянг

Контузени: Бейерин, Мавропанос, Тиърни, Смит-Роу, Холдинг

Неделя, 16:00 Борнемут – Манчестър Сити

Борнемут

4-4-1-1: Рамсдейл – Смит, С. Куук, Аке, Даниелс – Х. Уилсън, Билинг, Лерма, Фрейзър – Кинг – К. Уилсън

Контузени: Бруукс, Гослинг, Л. Куук, Френсис, Кели, Станислас, Гронвелд

Манчестър Сити

4-3-3: Едерсон – Уолкър, Отаменди, Лапорт, Зинченко – де Бройне, Родриго, Гюндоган – Б. Силва, Жезус, Стърлинг

Контузени: Сане, Менди

Неделя, 18:30 Тотнъм – Нюкасъл

Тотнъм

4-2-3-1: Лорис – Уолкър-Питърс, Алдервейрелд, Санчез, Роуз – Уинкс, Ндомбеле – Сисоко, Ериксен, Сон – Кейн

Контузени: Али, Фойт, Сесеньон

Нюкасъл

3-5-2: Дубравка – Шер, Ласелс, Дъмет – Крафт, Хейдън, Шелви, Лонгстаф, Ричи – Жоелинтон, Алмирон

Контузени: Йедлин, Льожон, Атсу

Неделя, 18:30 – Уулвърхемптън – Бърнли

Уулвс

3-5-2: Патрисио – Бенет, Коуди, Боли – Траоре, Дендонкер, Невеш, Моутиньо, Джони – Хименез, Жота

Контузени: Няма

Бърнли

4-4-2: Поуп – Лоутън, Тарковски, Мий, Питърс – Гудмундсон, Корк, Уестууд, МакНийл – Барнс, Родригез

Контузени: Дефур, Брейди

Comments

comments

%d блогъра харесват това: