Кръг V Английска Висша лига – вероятни състави и контузени

След паузата за националните отбори Английската Висша лига се завръща. Някои от отборите имат проблеми, свързани с контузени играчи. В следващите редове ще ви представим всички вероятни състави, както и контузените играчи преди началото на кръга.

Английска Висша лига – вероятни състави

Събота, 14:30 Ливърпул – Нюкасъл Юнайтед

Ливърпул

4-3-3: Адриан – Александър-Арнолд, Матип, ван Дайк, Робъртсън – Вайналдум, Фабиньо, Хендерсън – Салах, Фирмино, Мане

Контузени: Алисон, Клайн, Кейта

Нюкасъл

5-4-1: Дубравка – Крафт, Шер, Ласелс, Дъмет, Вилемс – Атсу, Хейдън, Шелви, Алмирон – Жоелинтон

Контузени: Йедлин, Керъл, Гейл, Сейнт-Максимин, Ричи, Ложон, Лонгстаф

Събота, 17:00 Брайтън – Бърнли

Брайтън

3-4-3: Раян – Уебстър, Дънк, Бърн – Монтоя, Прьопър, Стивънс, Бернардо – Грос, Мопе, Марч

Контузени: Изкиердо, Скелото, Бисума, Тросар

Бърнли

4-4-2: Поуп – Лоутън, Тарковски, Мий, Пийтърс – Гудмундсон, Корк, Уествууд, МакНийл –  Барнс, Ууд

Контузени: Дринкуотър

Събота, 17:00 Шефилд Юнайтед – Саутхемптън

Шефилд Юнайтед

3-5-2: Хендерсън – Башам, Игън, О’Конъл – Балдок, Лундстрам, Норууд, Фрийман, Стивънс –  МакБърни, Робинсън

Контузени: Браян

Саутхемптън

4-4-2: Гън – Соареш, Беднарек, Вестергорд, Бертранд – Уорд-Праус, Ромеу, Хьойбьерг, Буфал –  Ингс, Адамс

Контузени: Редмънд

Наказани: Дансо

Събота, 17:00 Манчестър Юнайтед – Лестър

Манчестър Юнайтед

4-2-3-1: Де Хеад – Йънг, Магуайър, Линдельоф, Рохо – МакТомини, Матич – Грийнууд, Мата, Джеймс – Рашфорд

Контузени: Марсиал, Погба, Далот, Шоу, Баи, Фосу-Менса

Лестър

4-4-2: Шмайхел – Перейра, Еванс, Союнчю, Чилуел – Медисън, Ндиди, Тилеманс, Барнс –  Варди, Перез

Контузени: Джеймс

Събота, 17:00 Тотнъм – Кристъл Палас

Тотнъм

4-2-3-1: Лорис – Уолкър-Питърс, Алдервейрелд, Фертонген, Роуз – Уинкс, Ндомбеле – Ериксен, Али, Сон – Кейн

Контузени: Фойт, Ло Селсо

Крисъл Палас

4-3-3: Гуаита – Уорд, Кейхил, Сако, ван Аанхолт – Кояте, Миливойевич, МакАртър – Заха, Аю, Шлуп

Контузени: Кели, Уикам, Дреер

Събота, 17:00 Уулвърхемптън – Челси

Уулвс

3-5-2: Патрисио – Бенет, Коуди, Вайехо – Траоре, Дендонкер, Невеш, Моутиньо, Джони –  Хименез, Жота

Контузени: Дохърти

Наказани: Боли

Челси

4-3-3: Кепа – Аспиликуета, Рюдигер, Кристенсен, Алонсо – Ковачич, Жоржиньо, Маунт – Педро, Абрахам, Пулишич

Контузени: Емерсън, Канте, Лофтъс-Чийк, ван Хинкел

Събота, 19:30 Норич – Манчестър Сити

Норич

4-2-3-1: Крул – Байрам, Годфри, Ханли, Люис – Амаду, Тетей – Буендия, Стиперман, Кантуел – Пуки

Контузени: Клозе, Лайтнер, Вранчич, Ернандез, Аарънс, Трайбул, Цимерман

Манчестър Сити

4-3-3: Едерсон – Уолкър, Отаменди, Стоунс, Зинченко – де Бройне, Гюндоган, Д. Силва – Б. Силва, Агуеро, Стърлинг

Контузени: Сане, Лапорт

Неделя, 16:00 Борнемут – Евертън

Борнемут

4-4-1-1: Рамсдейл – Смит, С. Кук, Мефам, Аке – Х. Уилсън, Лерма, Билинг, Фрейзър – Кинг – К. Уилсън

Контузени: Бруукс, Гослинг, Даниелс, Данжума, Станислас

Евертън

4-2-3-1: Пикфорд – Колман, Кийн, Мина, Дин – Делф, Гомеш – Ричарлисон, Сигурдсон, Иуоби – Кийн

Контузени: Лосъл, Гбамин

Неделя, 18:30 Уотфорд – Арсенал

Уотфорд

4-3-1-2: Фостър – Янмаат, Доусън, Каткарт, Фемения – Хюс, Дукуре, Хюс – Деулофеу – Грей, Уелбек

Контузени: Дийни

Арсенал

4-3-3: Лено – Мейтлън-Найлс, Сократис, Луиш, Колашинац – Гендузи, Джака, Торейра – Пепе, Обамеянг, Себайос

Контузени: Бейерин, Мавропанос, Тиърни, Лаказет

Понеделник, 22:00 Астън Вила – Уест Хам

Астън Вила

4-3-3: Хийтън – Жилбер, Енгелс, Мингс, Тейлър – МакГин, Луиш, Грийлиш – Жота, Уесли, Ел Гази

Контузени: Коджиа

Наказани: Трезеге

Уест Хам

4-2-3-1: Фабиански – Фредерикс, Диоп, Огбона, Масуаку – Нобъл, Райс – Ярмоленко, Ланзини, Андерсон – Алер

Контузени: Рийд, Антонио

%d блогъра харесват това: