Кръг VI Английска Висша Лига – вероятни състави

Предстои шестият кръг Английската Висша лига. Екипът на Read 4 Sport ви представя всичко най-интересно преди съботните и неделните двубои.

Английска Висша лига 6-ти кръг

Събота, 14:30 Лестър – Тотнъм

Лестър

4-1-4-1: Шмайхел – Перейра, Еванс, Союнчю, Чилуел – Ндиди – Перез, Чудури, Тилеманс, Медисън –  Варди

Контузени: Джеймс, Амарти

Тотнъм

4-3-1-2: Лорис – Орие, Алдервейрелд, Фертонген, Роуз – Уинкс, Ндомбеле, Сисоко – Ериксен – Сон, Кейн

Контузени: Фойт, Ло Селсо, Сесеньон

Събота, 17:00 Манчестър Сити – Уотфорд

Манчестър Сити

4-3-3: Едерсон – Кансело, Отаменди, Фернандиньо, Менди – Б. Силва, Гюндоган, Д. Силва – Марез, Агуеро, Стърлинг

Контузени: Сане, Лапорт, Стоунс

Уотфорд

4-2-3-1: Фостър – Фемения, Доусън, Кабаселе, Холебас – Капу, Дукуре – Сар, Клевърли, Деулофеу – Грей

Контузени: Дийни, Каткарт

Събота, 17:00 Бърнли – Норич

Бърнли

4-4-2: Поуп – Лоутън, Тарковски, Мий, Питърс – Хендрик, Корк, Уестууд, МакНийл – Барнс, Родригез

Контузени: Дринкуотър

Норич

4-2-3-1: Крул – Байрам, Годфри, Ханли, Люис – МакЛийн, Тетей – Буендия, Стиперман, Кантуел – Пуки

Контузени: Клозе, Ернандез, Аарънс, Трайбул, Цимерман

Събота, 17:00 Евертън – Шефилд Юнайтед

Евертън

4-2-3-1: Пикфорд – Колман, Кийн, Мина, Дин – Делф, Дейвис – Ричарлисон, Сигурдсон, Иуоби – Калвърт-Люин

Контузени: Лосъл, Гбамин, Гомеш

Шефилд Юнайтед

3-5-2: Хендерсън – Башам, Игън, О’Конъл – Балдок, Флек, Норууд, Фрийман, Стивънс – МакГолдрик, Робинсън

Контузени: Браян

Наказани: Шарп

Събота, 19:30 Нюкасъл – Брайтън

Нюкасъл

5-4-1: Дубравка – Крафт, Шер, Ласелс, Дъмет, Вилемс – Алмирон, Хейдън, Шелви, Атсу, Жоелитон

Контузени: Ложон, Гейл

Брайтън

3-4-3: Раян – Дъфи, Дънк, Уебстър – Марч, Прьопър, Стивънс, Бърн – Грос, Мъри, Мопе

Контузени: Изкиердо, Тросар

Неделя, 16:00 Уест Хам – Манчестър Юнайтед

Уест Хам

4-2-3-1: Фабиански – Фредерикс, Диоп, Огбона, Сабалета – Нобъл, Райс – Ярмоленко, Ланзини, Андерсон – Алер

Контузени: Антонио

Наказани: Масуаку

Манчестър Юнайтед

4-3-3: Де Хеа – Ван-Бисака, Линдельоф, Магуайър, Йънг – Перейра, Матич, МакТомини- Джеймс, Рашфорд, Грийнууд

Контузени: Баи, Фосу-Менса, Погба, Шоу, Марсиал

Неделя, 16:00 Кристъл Палас – Уулвърхемптън

Кристъл Палас

4-3-3: Гуаита – Уорд, Кейхил, Сако, ван Аанхолт – МакАртър, Миливойевич, Кояте – Таунзънд, Аю, Заха

Контузени: Няма

Уулвс

3-5-2: Патрисио – Боли, Коуди, Вайехо – Траоре, Дендонкер, Невеш, Моутиньо, Джони –  Хименез, Жота

Контузени: Няма

Неделя, 18:30 Арсенал – Астън Вила

Арсенал

4-2-3-1: Лено – Мейтлънд-Найлс, Сократис, Луиш, Колашинац – Гендузи, Джака – Пепе, Себайос, Сака – Обамеянг

Контузени: Бейерин

Астън Вила

4-3-3: Хийтън – Жилбер, Енгелс, Мингс, Тейлър – МакГин, Хурихейн, Грийлиш – Жота, Уесли, Трезеге

Контузени: Коджия

Неделя, 18:30 Челси – Ливърпул

Челси

4-3-3: Кепа – Аспиликуета, Зума, Кристенсен, Алонсо – Ковачич, Жоржиньо, Канте – Педро, Абрахам, Вилиан

Контузени: Лофтъс-Чийк, Рюдирег

Ливърпул

4-3-3: Адриан – Александър-Арнолд, Матип, ван Дайк, Робъртсън – Хендерсън, Фабиньо, Вайналдум – Салах, Фирмино, Мане

Контузени: Алисон, Клайн, Кейта, Ориги

%d блогъра харесват това: